Uvítanie členov Klubu Lekari.sk

1. zdravotná sociálna sieť

Návod na obsluhu

1. Registrácia, prihlásenie

Registrácia

Registrovať sa v Klube.lekari.sk môže pacient (laická verejnosť), lekár či zdravotnícky pracovník (odborná verejnosť) a spoločnosti zamerané na zdravie.
Pri potvrdení registrácie si pozrite svoj mail a potvrďte registráciu.
Registrácia je ZDARMA.

Prihlásenie

Prihlásiť sa môžete jednoducho zadaním emailu a hesla, ktoré ste zadali pri registrácií.

Zabudol som heslo

Ak ste zabudli svoje používateľské heslo , môžete si ho jednoducho zaslať na emailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácií.
Kliknite na možnosť “Zabudol som heslo“ v spodnej časti modrého prihlasovacieho panelu.
Zadajte svoj email, „odkliknite“ možnosť „Nie som robot“ a na koniec potvrďte „Zaslať heslo“.
Systém vygeneruje nové heslo, ktoré Vám bude ihneď odoslané na Vašu emailovú adresu. Po prihlásení si môžete v nadstaveniach heslo zmeniť.

2. Profil užívateľa Klub.lekari.sk

Zmena/doplnenie údajov profilu

Údaje vo Vašom profile môžete dopĺňať či meniť kliknutím na možnosť „Upraviť profil“, ktorá sa nachádza pod Vašim profilovým obrázkom. Po úprave kliknite na zelené tlačidlo „Upraviť profil“. Váš profil bude okamžite aktualizovaný.

Zmena profilovej fotografie

Vašu profilovú fotografiu môžete kedykoľvek zmeniť. Stačí kliknúť na možnosť “Upraviť profil“, ktorá sa nachádza pod Vašim profilovým obrázkom. V časti „fotografia“ kliknite na „Vybrať súbor“. Napokon už len vyberte fotografiu vo formáte JPG. Pre dokončenie je nutné kliknúť na „Upraviť profil“.

Nadstavenie NICKU

V Klube.lekari.sk môžete vystupovať pod prezývkou tzv. nickom. Ten si nadstavíte kliknutím na možnosť „Upraviť profil“, ktorá sa nachádza pod Vašim profilovým obrázkom. Po pridaní nicku nezabudnite odkliknúť možnosť „Upraviť profil“ , ktorá sa nachádza v zelenom rámiku v dolnej časti tejto strany.

Zasielanie upozornení v Klube.lekari.sk

Ak Vám niekto pošle správu alebo komentuje Váš príspevok v čase kedy nebudete prihlásený v Klube.lekari.sk automaticky na to budete upozornený emailom. Toto nastavenie môžete meniť v časti „Upraviť profil“ – Nadstavenie súkromia.

Komunikácia s priateľmi

V pravom hornom rohu sa Vám zobrazujú Vaši priatelia. Po kliknutí na meno konkrétneho priateľa sa Vám na spodu hlavnej strany zobrazí chat, kde si môžete s priateľmi písať a prezrieť si aj kompletnú históriu Vašej predchádzajúcej komunikácie.

Vyhľadávanie v profiloch

Vyhľadajte svojich známych podľa mena či nicku. Užívateľa si potom môžete pridať medzi svojich priateľov alebo mu napísať súkromnú správu. Urobiť tak môžete kliknutím na možnosť „Vyhľadávanie v profiloch“ ktorá sa nachádza na ľavej strane v paneli s možnosťami pod „Moja nástenka“.

VIP členstvo

Získajte VIP členstvo a čerpajte výhody s tým spojené. Budete mať možnosť využívať mnohé výhody oproti ostatným užívateľom Klubu. Kliknite na možnosť VIP členstvo nachádzajúceho sa v paneli s menu v ľavej časti hlavnej strany. Ďalej postupujte podľa inštrukcií.

Chcem pomôcť

Chcete pomôcť alebo naopak poznáte niekoho kto by pomoc potreboval? Spojte sa s ostatnými členmi klubu pre dobrú vec. Máte napr. staršie hračky, ktoré by ste chceli darovať? Vytvorte inzerát so stručným popisom, ktorý sa verejne zdieľa medzi ostatných členov klubu. K inzerátu môžete vložiť aj fotografiu. Možnosť „Chcem pomôcť „ nájdete v paneli s menu nachádzajúceho sa v ľavej časti hlavnej strany. Inzerát je ZDARMA.

Ukladanie príspevkov, ktoré sa Vám páčia

V paneli s menu nachádzajúcom sa v ľavej časti hlavnej strany nájdete možnosť „Moje obľúbené“. Po kliknutí na túto možnosť sa Vám zobrazí nástenka. Túto nástenku vidíte len vy a obsahuje všetky príspevky, ktoré ste si kliknutím na ikonu srdiečka pridali k Vašim obľúbeným. Takto sa k príspevkom môžete kedykoľvek vrátiť.

Moji priatelia v Klube.lekari.sk

V paneli s menu nachádzajúcom sa v ľavej časti hlavnej strany nájdete možnosť „Moji priatelia“. Tu nájdete prehľad všetkých členov klubu, ktorých ste si pridali k Vašim priateľom. Ak si želáte užívateľa zo svojho zoznamu odstrániť, jednoducho kliknite na možnosť „Odobrať z priateľov“.

Kto si Vás pridal k priateľom

Zistíte to kliknutím na možnosť „Komu som priateľ“ nachádzajúcu sa v paneli s menu v ľavej časti hlavnej strane .

Zrušenie priateľstva

V paneli s menu nachádzajúcom sa v ľavej časti hlavnej strany nájdete možnosť „Komu som priateľ“. Po rozkliknutí sa Vám zobrazí zoznam užívateľov, ktorí si Vás pridala k svojim priateľom. Ak si želáte zrušiť toto priateľstvo jednoducho kliknite na červený rámček „Zrušiť vzťah“ nachádzajúci sa pri každom mene užívateľa.

Kontaktovanie odborníka (lekára)

Ak Vás trápia otázky ohľadom Vášho zdravotného stavu spojte sa prostredníctvom nášho Klubu priamo s lekárom. Urobiť tak môžete kliknutím na možnosť „ Kontaktovať odoborníka“, ktorá sa nachádza v paneli s menu nachádzajúcom sa v ľavej časti hlavnej strany. Ďalej postupujete podľa pokynov. KLUB.lekari.sk upozorňuje, že online lekárske poradenstvo má len informatívny charakter a nikdy nenahradí návštevu lekára v ordinácií.

Publikácie reklamy na Klube.lekari.sk

Pokiaľ zastupujete spoločnosť, ktorá ponúka produkty alebo služby, môžete u nás publikovať svoj banner alebo PR článok.

Kliknite na možnosť „Vytvoriť reklamu“ nachádzajúcu sa hlavnom menu na ľavom okraji hlavnej strany.

Publikácia PR článku:
Vyplňte všetky potrebné údaje a pridajte k článku fotografiu vo formáte JPG. Po dokončení nezabudnite odkliknúť možnosť „Odoslať PR článok na schválenie“.
Publikácia PR článku je spoplatnená sumou 50€. Článok bude publikovaný na hlavnej strane po dobu 2 týždňov.

Publikácia banneru:
Podobne ako PR článok aj banner Vašej spoločnosti môžete pridať v hlavnom menu nachádzajúcom sa na ľavej strane hlavnej strany v sekcii „Vytvoriť reklamu“. Tu v možnosti „Pridať reklamný banner“ vyplňte všetky potrebné údaje a pridajte obrázok vo formáte JPG. Na koniec kliknite na možnosť „Odoslať banner na schválnie“.

Publikácia banneru je spoplatnená sumou :
50€ bez DPH po dobu publikácie 2 týždne
90€ bez DPH po dobu publikácie 1 mesiaca.

Páči sa Vám v Klube.lekari.sk? Pozvite sem Vašich známych

Kliknite na možnosť „Pozvať známych“ nachádzajúcu sa v hlavnom menu pri ľavom okraji hlavnej strany.

3. Hlavná nástenka

Vloženie vlastného príspevku na nástenku klubu

Podeľte sa s ostatnými členmi klubu so svojimi skúsenosťami ale aj otázkami. Úplne na vrchu hlavnej strany sa nachádza modrý panel „Vytvoriť príspevok“. Sem môžete vložiť vlastný príspevok. K príspevku môžete pridať aj fotografiu vo formáte JPG nahranú z Vášho počítača. Nezabudnite publikáciu potvrdiť kliknutím na „Pridať príspevok“.

Zdieľanie článku či videa na nástenke klubu

Na nástenku klubu môžete pridávať aj zaujímavé články z webu alebo videá z youtube.
Skopírujte URL adresu príspevku, ktorý chcete pridať. Vložte túto adresu do bieleho rámiku, ktorý sa nachádza uprostred modrého panelu na vrchu hlavnej strany.
URL adresa je adresa určujúca umiestnenie dokumentu na internete. Napr. : https://www.lekari.sk/zaujimavost/Vyrobte-si-doma-vodikovu-vodu-19498.html
Nezabudnite kliknúť na možnosť

„Pridať príspevok“.

Vymazanie Vášho príspevku

Príspevok, ktorý ste do Klubu.lekari.sk pridali môžete vymazať. Kliknite na možnosť „Príspevky“, ktorá sa nachádza v menu pod Vašou profilovou fotografiou. Tu sa Vám zobrazia všetky príspevky, ktoré ste pridali. Ak chcete príspevok vymazať kliknite na krížik v červenom štvorčeku.

Úprava príspevku, ktorý ste pridali

Ak chcete upraviť príspevok, ktorý ste publikovali, kliknite na možnosť „Príspevky“, ktorá sa zobrazuje v menu pod Vašou profilovou fotografiou. Pri každom príspevku je oranžový štvorček. Kliknutím naň môžete Váš príspevok upraviť.

Komentovanie príspevkov

Akýkoľvek príspevok zobrazený na hlavnej strane klubu môžete komentovať. Stačí kliknúť do bieleho rámiku, ktorý sa zobrazuje pod príspevkom. Vložte sem svoj komentár a stlačte ENTER.

Uloženie príspevku, do Vášho archívu

Ak sa Vám akýkoľvek príspevok na nástenke klubu páči môžete si ho pridať k svojim obľúbeným a tak sa k nemu kedykoľvek vrátiť. Článok si pridáte k obľúbeným kliknutím na ikonu červeného srdiečka s hviezdičkou pod príspevkom.

Vymazanie svojho komentára

Kliknutím na možnosť „Zmazať“, ktorá sa zobrazuje pri každom Vašom komentári môžete tento komentár natrvalo vymazať.

Topovanie Vami pridaného článku

Topovanie článku znamená jeho platenú propagáciu a pozíciu na prvom mieste domovskej stránky. Cena topovania je 10€ bez DPH/ 2dni.

4. Poradňa

Poradiť sa s ostatnými členmi klubu

Po kliknutí na možnosť „Poradňa“ na vrchnej lište hlavnej strany sa Vám zobrazí Poradňa Klubu.lekari.sk. Do bieleho rámiku môžete vložiť Vašu otázku napr. „Chcem zmeniť poisťovňu. Ktorú by ste odporučili?“
Nezabudnite odkliknúť možnosť „Pridať otázku, tému“.

Poradiť sa s odborníkom

Ak máte zdravotný problém, ktorý by ste chceli konzultovať s odborníkom neváhajte ho osloviť prostredníctvom nášho klubu.
Vašu otázku môžete jednému z našich partnerských lekárov poslať súkromne vo forme SMS. Okrem otázky je v SMS správe dôležité zanechať mailový kontakt kam Vám má prísť odpoveď. Lekár Vám odpoveď zašle na Vami zadaný email. SMS správa, ktorú odošlete je spoplatnená.

Publikovanie, alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

.© Lekari.sk 2021