Uvítanie členov Klubu Lekari.sk

1. zdravotná sociálna sieť

Únava, problémy s imunitou či nádorové ochorenia... vyskúšali ste už liečivé huby?

V posledných desaťročiach veda v oblasti výživy pokročila k väčšiemu pochopeniu fyziologických a genetických mechanizmov ľudského organizmu. Je nepopierateľným faktom, že jednotlivé zložky potravín ovplyvňujú naše zdravie či choroby. Aj najnovšie výskumy potvrdzujú, že kontrola stravy moduluje mnoho funkcií v ľudskom tele, a podľa toho sa podieľa na udržiavaní stavu dobrého zdravia alebo homeostázy nevyhnutnej k zníženiu rizika mnohých chronických ochorení.

Aj keď nemôžeme kontrolovať náš chronologický vek, máme čiastočnú kontrolu nad naším biologickým vekom. Preto je potrebné naučiť sa, ako predchádzať a meniť účinky starnutia a choroby.

Medicínske huby sú už niekoľko tisíc rokov považované za najkomplexnejší zdroj látok potrebných pre ľudský organizmus. Dnes už vieme, že výnimočný komplex polysacharidov, ktoré huby obsahujú priaznivo pôsobí nielen pri únave a problémoch s imunitným systémom ale aj pri nádorových ochoreniach.

Najnovšie štúdie húb poukazujú na ich  protinádorové, imunomodulačné, antioxidačné, radikály zachytávajúce, kardiovaskulárne, antihypercholesterolémiu, antivírusové, antibakteriálne, antiparazitárne, hepatoprotektívne a antidiabetické účinky. Väčšina štúdií v medicínskej vedách o hubách dnes zahŕňa aj protirakovinový účinok zložiek húb.

Hubové polysacharidy zabraňujú onkogenéze, vykazujú priamu protinádorovú aktivitu proti rôznym syngénnym nádorom a zabraňujú metastáze nádorov. Ich činnosť je zvlášť prospešná v klinikách, ak sa používa v kombinácii s chemoterapiou. Huby majú priaznivé účinky nielen ako nutraceutiká a doplnky stravy ale aj ako liečivá.

Aloha Medicinals patrí medzi popredné firmy podieľajúce sa na výskume a vývoji produktov z medicínskych húb. Zároveň sú najväčším producentom medicínskych húb na svete.

U húb sa hodnotí ich nutričná hodnota ako aj ich farmakologické vlastnosti. Aloha Medicinals pre vás zaviedla výrobky, o ktorých sa domnievajú, že sú vo svete jedinečné svojou kvalitou a silou ich účinku.

Produkty ako Cordyceps, Reishi, Chaga, Hericium, Agaricus a iné sa pestujú unikátnym spôsobom s jedinečnou patentovanou formou extrakcie ktorá zaručuje najvyšší obsah účinných látok kde čistota a koncentrácia polysacharidov v hubách je rozhodujúca pre imunitnú reakciu. 

Výživové doplnky najvyššej kvality nájdete v eshope: www.immunityassist.sk

ImmunityAssist SK  - Exkluzívny distribútor Aloha Medicinals  v SR.


Kontakt: Ján Novák
Telefón: 0905 11111111

Publikovanie, alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

.© Lekari.sk 2021